Latvijas forums | Ventspilij
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Gorfail
Number of posts : 2
Join date : 07.09.22

Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam Empty Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam

Trešdiena Septembris 07, 2022 12:16 pm
Man ir nepieciešams plāns klēpjdators darbam, lai es varētu to katru dienu ņemt līdzi uz darbu, kā arī lai tam būtu obligāta hdmi ligzda. Man bieži nākas izmantot savu veco klēpjdatoru, lai veidotu prezentācijas darbā. Un tur hdmi ports reizi pa reizei darbojas.
avatar
Demarios
Number of posts : 2
Join date : 07.09.22

Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam Empty Re: Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam

Trešdiena Septembris 07, 2022 12:23 pm
Šādi savienotāji tagad ir visiem ne tik daudz budžeta segmenta klēpjdatoriem, un jūs varat pieslēgt gandrīz jebko. Tikai tad, ja vēlaties plānu klēpjdatoru, bieži vien tas ir tikai ultrabook, kas iet. Taču laika gaitā tie briesmīgi pārkarst.
avatar
Gorfail
Number of posts : 2
Join date : 07.09.22

Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam Empty Re: Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam

Trešdiena Septembris 07, 2022 12:23 pm
Nu mana kolēģa ultrabook nekad nav pārkarsis divu gadu laikā, kā jūs sakāt. Es esmu datora fanātiķis, jo, cik vien sevi atceros, mums ir bijuši datori. Es nesaņēmu klēpjdatoru, lai gan, Es ņemu manu sievas veco vienu uz darbu.
avatar
Demarios
Number of posts : 2
Join date : 07.09.22

Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam Empty Re: Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam

Trešdiena Septembris 07, 2022 12:25 pm
Ja tik tiešām vajag ļoti plānu portatīvo datoru, kāds, piemēram, biezuma ziņā ir  MacBook, tad ņemiet no HP, tie ir pirksta biezumā, visi savienotāji ir utt. Vai arī,  ja jums vajag nedaudz vairāk veiktspējas, bet klēpjdatora biezums nav tik  svarīgs, tad ņemiet HP 250 G8. Otrajā versijā procesors ir jaudīgāks. Labu  portatīvo datoru izvēli expressshop.lv/lv/p/datortehnika/portativie-datori-un-aksesuari/portatvie-datori- var atrast šeit.
Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam ?id=451074&s_type=items&ms=lg
Sponsored content

Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam Empty Re: Vēlos iegādāties plānu klēpjdatoru darbam

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā